AROSHA WAVESHAPE 3.0
Inovatīvs ķermeņa modelēšanas aparāts, kas palīdz sasniegt perfektu figūru un stingru ādu.

Izmantojot dažādus darbības režīmus, mēs varam pumpēt muskuļus, dedzināt taukus, izvadīt lieko šķidrumu no ķermeņa un uzlabot ādas tekstūru!

AROSHA WAVESHAPE 3.0 kombinācijā ar AROSHA bandāžu un AROSHA Booster aktīvajām sastāvdaļām nodrošina efektīvu un ātru darbu ar redzamiem rezultātiem jau pēc pirmās lietošanas reizes!

Ja vēlaties iegūt perfektu formu un veselīgu ādu, iesakām izmēģināt Arosha WaveShape 3.0.
AROSHA WAVESHAPE 3.0
Apraksts
  • Ultraskaņas iedarbība izraisa adipocītu toksīnu un triglicerīdu izdalīšanos, kas pēc tam tiek izvadīti caur limfas un venozo sistēmu.

  • Elektrolipolīzes strāva iedarbojas uz uzkrātajiem taukaudiem, mikrocirkulāciju un palielina organisma aktivitāti un enerģijas patēriņu. Muskuļu elektrostimulācija Imitē centrālās nervu sistēmas darbību, izraisa muskuļu kontrakciju, izraisot sava veida pasīvu vingrinājumu, kas vēl vairāk palielina vielmaiņu, tauku sadalīšanos, ko kontrolē lipolīze, lai iegūtu enerģiju, uzlabo un tonizē muskuļus.

  • Ultraskaņas un elektrostimulācijas kombinācija var efektīvi ietekmēt uzkrāto šķidrumu, zemādas taukus un kolagēna šķiedru fibrozi.
To savstarpējā sinerģija ļauj sadalīt metabolītus un kontrastēt ar lokalizētajiem taukiem, veicina toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu, uzlabo muskuļu tonusu un atjauno ādas zaudēto elastību.
Mūsu salonā tiks piedāvātas 3 programmas:
  • Wave Shape + Arosha Booster (procedūras laikā varat izvēlēties Nio Drain vai Silhouette Booster serumu.)
70€
  • WaveShape + Arosha Mono (bandāžas ietīšana atkarībā no problēmas veida)
100€
  • WaveShape + Arosha komplekts (pilna Arosha ķermeņa kopšanas procedūra atbilstoši problēmas veidam)
120€